Oto Kurtarıcı Şirketlerindeki Artışı Nedeni?

Ülkemizde araç sayısının fazla olması son dönemlerde oto çekici ihtiyacının da artmasına neden olmuştur. Hâlihazırda trafikte kayıtlı olan yaklaşık 20 milyon araç bulunmaktadır. Araç sayısının çok olması trafik kazalarında artışa da sebep olmaktadır. Ayrıca araç arızaları da yine oto kurtarıcı ihtiyacını tetikleyen önemli etkenler arasında yer alıyor.

Birçok nedenden dolayı araç sahipleri yolda kalabilmektedir. En sık yaşanan olaylardan birisi de kazalardır. Yaşanan trafik kazaları nedeniyle birçok araç kullanılamaz hale gelmekte ve oto çekici yardımıyla taşınabilmektedir. Kaza durumlarında hızlı bir oto kurtarıcı firmasından yardım almanız kısa sürede aracınızı trafikten çekmenize yardımcı olacaktır. Biz firma olarak size ihtiyacınız olan zamanda en kısa süre içerisinde ulaşarak aracınızı çekmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak şahsi araçlara, ticari araçlara ve ağır ticari araçlara oto çekici hizmeti sunuyoruz. Birçok kurtarıcı ekibimizin olması bulunduğunuz yere en yakın ekibin yönlendirilmesine ve kısa sürede size ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Böylece hiç zaman kaybetmeden aracınızı istediğiniz noktaya götürebilirsiniz. Sadece kaza durumunda değil araç arızası durumlarında da ekiplerimiz arıza gidermek için etkili çözümler üretebilmektedir.
Sunduğumuz akü takviyesi hizmeti ile aküsü biten araçlarınıza kısa süre içerisinde takviye yapılmaktadır. Aracınız yolda kaldığında bizimle iletişime geçerek sorunun ne olduğunu bildirebilir böylece sorunu en kısa sürede çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin size yönelteceği sorularla araç sorunları daha kısa süre içerisinde analiz edilerek çözülmektedir.

Yol Yardım Hizmeti

Bizimle iletişime geçip konumunuzu bildirdiğiniz andan itibaren oto kurtarıcı ekibimiz bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yakıt takviyesi hizmeti ile yolda kalmanız durumunda, ekibimiz size yaktı takviyesi yapmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz lastik hasarı durumunda da size en hızlı çözümü üretmektedir. Bulunduğunuz yere en yakın ekiplerimiz size ulaşarak patlayan lastiğinizi stepneniz aracılığı ile pratik bir şekilde değiştirmektedir. Stepne olmaması durumunda ise size en yakın çekici yönlendirilmektedir. Uygun fiyatlarla oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir, yaşadığınız sorunlara en hızlı ve etkili çözümleri üretebilirsiniz.3 yorum

Bir cevap yazın